Napsali o nás

Odborníci Zapf Daigfuss navrhli našemu zákazníkovi nejmodernější systém vápenopískového zdiva Kalksandstein KS-QUADRO ETRONIC.

To je také jeden z důvodů, proč jsou o tomto domě nyní publikovány různé tiskové zprávy, jako například tento článek ze serveru Idnes, který svědčí o

spokojenosti zákazníka:

http://bydleni.idnes.cz/…/stavba.aspx?…

popis obrazku

Dům také získal vítěznou cenu odborné poroty v soutěži o pasivní dům roku na veletrhu FOR Pasiv 2017:

http://forpasiv.cz/soutez/detail?id=5

Soutěže se účastnilo 53 domů, do užšího výběru se dostalo 13 domů, z toho 7 bylo vápenopískových. Všem našim klientům z tohoto finálového klání gratulujeme!

popis obrazku

Systém KS-QUADRO ETRONIC je nejmodernější zdící systém v Evropě. Tento systém ne jen, že umožňuje strojní zdění, ale zároveň také má potom investor k dispozici trvale přístupné rozvody elektroinstalace po celou dobu životnosti stavby! Systém KS-QUADRO vyžaduje dokonalou přípravu stavby a plánování, které pro tento objekt dělala paní Christine Kellner z firmy Zapf Daigfuss:

popis obrazku popis obrazku

Detailně se se systémem KS-QUADRO ETRONIC můžete seznámit v našem článku:

http://kalksandstein.cz/…stalaci.html

Pan Veselý nám dne 28.4.2015 napsal: „Dobry vecer, pane Konecny, V prve rade – dekuji za Vasi pohotovou, podrobnou a profesionalni odpoved ! Za druhe – diky za vysvetleni a zaslani opravene nabidky. Za treti – respektuji plne vsechny body o kterych pisete ( pridana hodnota Zapf Daigfuss i Kalksandstein, Quadroplan, podpora, odbornost, skoleni, zmena ceniku atd ) a jsem rad ze jsem na Vami predstavovanou konstrukcni technologii narazil a na zaklade Vaseho profesionalniho pristupu se ji rozhodl pouzit pro navrh sveho domu. Za ctvrte – preferuji Zapf Daigfuss a Kalksandstein po celou dobu pripravy domu, a vazim si i vsech inovativnich prvku – a jak jsem psal nabizim moznost vyuzit dodavku pro nas dum jakozto zajimavou reklamu – info o mem projektu, lokalite, grafickem zpracovani tabule mate v emailu a muzete takto predlozit panu Zapfovi……“

Zapf Daigfuss
KS - konecn starostí