Kalksandstein KS-ORIGINAL na veletrhu BAU 2011 v Mnichově

Od 17.1. do 21.1.2011 se představí KS-ORIGINAL v Mnichově na stánku č. 321, Hala A2

Na největším stavebním veletrhu v Evropě můžete shlédnout nejnovější vápenopískové produkty Kalksandstein zejména z řady KS-QUADRO. K vidění bude ukázka plánování KS-QUADRO PLAN. Nejnovější systémy KS-QUADRO THERM – stěnové vytápění integrované přímo ve stěnách systému KS-QUADRO. Toto vytápění je určeno pro pasivní a nízkoenergetické domy a poskytuje mimořádný komfort při bydlení.

Dále se pak představí KS-QUADRO ETRONIC – inovativní systém řešení vodorovného a svislého vedení elektroinstalací vápenopískovými stěnami. V průběhu celého životního cyklu domu mohou být elektroinstalace měněny libovolně dle požadavků bez nutnosti sekání do zdí! Další novinkou je špičkový produkt KS-QUADRO POLIERT. Jedná se o vápenopískové tvárnice opatřené politurou, takže jsou využitelné všude tam, kde se obvykle používají obklady z dlaždic – koupelny, sanitární zařízení, předstěny apod. což šetří mnoho nákladů. Samozřejmě jsou při tom využité všechny přednosti systému KS-QUADRO pro vedení elektroinstalací. Zajímavostí jistě je KS-protect®. Vápenopískové tvárnice s příměsí magnetitu a s vysokou objemovou hmotností nemají problém odstínit veškeré negativní záření, elektrosmog, signál mobilních telefonů apod. Používají se tam, kde je nutné zamezit signálu mobilních telefonů, dále v bankách a v nemocnicích také jako ochrana proti rentgenovému záření. Pro pasivní domy se představí nová konstrukce vícevrstvého zdiva KS*Eco. 18 cm silná izolace PUR dává možnost při celkové tl. zdiva 475 mm dosáhnout součinitele prostupu tepla U=0,12 W/m2K, což je dostatečné pro pasivní domy.

Na našem stánku Vás přivítají kolegové z Kalksandstein Bauberatung GmbH: Peter Schmidt – vedoucí stánku, Berndhard Funk a Oliver Betz. Veškeré vaše dotazy zodpoví také kolegové z Zapf Daigfuss: Bianca Köhler, Andreas Grum, Jürgen Lechner a Thomas Schneele. Kalksandstein to je vápenopískové zdivo, které nesplňuje jen nezbytně nutné normy, ale každý detail vápenopískové stěny plní svojí funkci a vždy lépe než jakékoliv jiné jednovrstvé zdivo!

Kalksandstein KS-ORIGINAL na veletrhu BAU 2011. text 

Zapf Daigfuss
KS - konecn starostí