Příslušenství - kotvy, sáně, pomocné úchyty

Popis příslušenství k vápenopískovému zdivu

Maltovací sáně

Slouží k rychlému, jednoduchému a rovnoměrnému nanášení stavebního lepidla na ložnou spáru. Středová lišta brání zatékání lepidla do elektrokanálů. Díky maltovacím sáním je možné dosáhnout výrazné úspory stavebního lepidla.

Jsou k dispozici pro různé tloušťky stěny: 115 mm, 150 mm, 175 mm, 200 mm, 240 mm, 300 mm a 365 mm

Pomocný úchyt

Snadná pomoc při ručním zdění k přesouvání jednotlivých bloků. Nasazením pomocného úchytu do otvoru ve vápenopískovém bloku jako páky lze s jednotlivými bloky velmi snadno manipulovat. Pomocný úchyt není běžnou součástí dodávky a dodáváme jej pouze na vyžádání. Úchyt je nutné zakoupit, nedá se vrátit.

Nerezové kotvy

Slouží k provázání rohu tupého spoje, případně k provázání nosného zdiva a jednotlivých příček. Nerezové kotvy jsou důležité především v montážním stádiu. Více o nerezových kotvách v sekci časté dotazy: Kam se vkládají nerezové kotvy?

Tenkovrstvá malta

Pytle jsou dodávány po 20 kg. Jsou automatickou součástí dodávky. Zpracování podle návodu výrobce a obalu. Tenkovrstvá malta neslouží jako zakládací malta a rovněž neslouží k promaltování tupých spojů. Více v sekci časté dotazy: Malta tupého spoje, zakládací a tenkovrstvá malta

Přejít na katalog výrobků

Popis produktů:
  1. Systém a filozofie vápenopískových produktů Zapf Daigfuss
  2. Označování vápenopískových výrobků
  3. Vápenopískové příčky
  4. Bloky pro ruční zdění
  5. Bloky pro strojní zdění KS QUADRO
  6. Zakládací a vyrovnávací bloky
  7. Ploché překlady KS QUADRO Sturz
  8. Příslušenství – kotvy, sáně, pomocné úchyty

Zapf Daigfuss
KS - konecn starostí