Měření vzduchotěsnosti pro nejlepší výsledek 2011 zdarma!

Tisková zpráva. Společnost Kalksandstein CZ s.r.o. vypisuje soutěž pro své klienty o nejlepší výsledek měření vzduchotěsnosti!

Měření vzduchotěsnosi vypovídá o kvalitě projektu, návrhu, ale také o kvalitě provedné stavby. Požadavkem na pasivní dům je neprůvzdušnost n50=0,6/h. Mnoho domů však těchto hodnot nedosahuje. Vápenopískové pasivní domy Kalksandstein Zapf Daigfuss dosahují velmi dobrých hodnot. Průměrná hodnota všech měření, které naší klienti udělali, se pohybuje okolo 0,31 h-1, není žádný klient, který by při měření vzduchotěsnosti požadované parametry nesplnil. To samosebou vypovídá o kvalitě domů vápenopískových pasivních domů. Zároveň to snižuje spotřebu energie ještě o dalších cca 10%. To je jistě k nezaplacení. Věříme, že i další naší klienti budou dosahovat také tak dobrých hodnot!

Abychom naše zákazníky ještě trochu více motivovali, rozhodli jsme se našemu zákazníkovi, který v letošním roce naměří nejnižší hodnotu test vzduchotěsnosti proplatit! Podmínkou je provedení Blower-door testu buď na ČVUT Praha – PhD. Jiří Novák, nebo pan. Mrg. Stanislav Paleček – www.radion.cz. Pro bližší informace nás kontaktujte! Na obrázku je dům našeho klienta zatím s nejnižší naměřenou hodnotou 0,11 h-1. Autorem domu u Plzně je Ing. Arch. Martin Spěváček.

Měření vzduchotěsnosti. text 

Zapf Daigfuss
KS - konecn starostí