Pozvánka na stavební veletrh BAU 2017 Mnichov

Zapf Daigfuss na BAU 2017, hala A2, stánek číslo 321

popis obrazku

Největší mezinárodní stavební veletrh pro architekturu, stavební materiály a stavební systémy se koná tradičně každé dva roky v bavorském Mnichově. V termínu od 16. do 21. ledna 2017 se na veletrhu BAU sejde odborná a laická veřejnost. Společnost Zapf Daigfuss se prezentuje v rámci výstavy německého svazu výrobců vápenopískových materiálů (Bundesverband Kalksandstein Industrie eV pod značkou KS*) v hale A2, stánek 321.

Rádi bychom Vás pozvali na BAU 2017, kde v rámci veletržního stánku německého svazu výrobců vápenopískových materiálů budou k dispozici podklady a zástupci společnosti Zapf Daigfuss, nejstaršího výrobce vápenopískového zdiva na světě. KS*, jako značka pro masivní zděné konstrukce, bude prezentovat produkty, systémy a flexibilní technologická řešení pro hospodárné realizace bytových projektů pod motem „Budoucnost bytové výstavby: Solidně postaveno z vápenopískového materiálu Kalksandstein“. Svaz výrobců vápenopískových systémů KS-ORIGINAL, KS-PLUS a KS-QUADRO nabízí nesčetné možnosti pro realizace ekonomicky výhodných a z architektonického hlediska nadčasových bytových staveb z masivního zdiva Kalksandstein.

BAU 2017. text

Pro náročné návštěvníky je k dispozici elektronický veletržní průvodce „v kapesním formátu“ ve speciální aplikaci pro mobilní telefony – BAU App, zde ke stažení: http://bau-muenchen.com/…p/index.html¨

V případě zájmu o vstupenky na mnichovský veletrh, nás neváhejte kontaktovat.

Těšíme se na Vaši návštěvu na veletržním stánku.

Váš Kalksandstein team

Zástupci a odborní poradce společností Zapf Daigfuss na veletržním stánku Vám budou k dispozici dle následujícího rozpisu:

Rozpis obsazení veletrhu – PDF 0,5 MB
 

Zapf Daigfuss
KS - konecn starostí